O nás

Ako to začalo?

70-te roky boli pre našu rodinu prelomové a veľmi kľúčové. V nich sa začal písať príbeh našej kvetinovej rodiny. Koncom 70-tych rokov naši rodičia začali pestovať svoje vlastné kvety a predávať ich na trhovisku Miletičova, neskôr na trhovisku na Trnavskom mýte a dostali sme sa aj na trhovisko Mlynarovičova v Petržalke. V januári 2009 sme založili e-shop Kvety pre Vás a presunuli sme sa do priestorov na Plynárenskej 2. Od januára 2009 sme tu mali predajňu so skladom a kanceláriami o rozlohe od 30 m2 a po desiatich rokoch až 350 m2.  

Ako je to dnes? 

Dnes nás nájdete na adrese Lieskovská cesta 1 na začiatku Podunajských Biskupíc, kde sa môžete tešiť až 1 000 m2. Denne máme k odberu aj niekoľko tisíc kvetov. V náročnejších dňoch ako je napríklad Valentín alebo MDŽ aj vyše 10-15 tisíc. Denná kapacita výroby je niekoľko desiatok vencov a stoviek kytíc. Plánované objednávky vieme realizovať v objemoch niekoľko sto kytíc. Naša najväčšia realizovaná objednávka bola 1 650 kusov kvetov, ale napríklad Covid srdce v Divadle aréna bol pripravený z cca 12 500 kusov kvetov. 

Ku každej objednávke sa staviame individuálne. Doručujeme priamo na miesto určenia podľa dohody so zákazníkom, do vlastných rúk, do firiem, hotelov, reštaurácií, na recepcie, ale aj do televíznych relácií. Kytice a boxy doručujeme v rámci Bratislavy a okolia v presný čas našimi osobnými kuriérmi. Taktiež doručujeme smútočné vence a kytice na obrady. Otvorené máme prakticky 365 dní v roku, aj počas sviatkov . Nájdete nás na Lieskovskej ceste 1 v Bratislave, objednať si môžete prostredníctvom nášho e-shopu – www.kvetyprevas.sk, taktiež pomocou on-line chatu, alebo telefonicky. Prevádzkujeme aj VIP servis pre zákazníkov. 

Naša centrála je na Lieskovskej ceste 1, ale prevádzku máme aj na Einsteinovej 21 v Petržalke.

Doručíme kvety v každom čase (podľa objednávky vopred) do celej Bratislavy a jej okolia.

Náš tím